Főkönyvelő munkakörbe kollégát keresünk Siófok és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok és környéke
2018. 11. 19. 08:09

A Balaton-Coop Kereskedelmi Zrt (Siófok) pályázatot hirdet főkönyvelői munkakör betöltésére, preferáltan kiskereskedelmi tapasztalattal.

Feladatok:

  • Zrt gazdálkodásával kapcsolatos főkönyvi könyvelés elvégzése
  • Mérleg, beszámoló, eredmény-kimutatás, adóbevallások, havi jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

A munkakör betölthető: azonnal

A pályázat benyújtható:

  • Postai úton: 8600 Siófok, Dózsa Gy. u. 25.
  • E-mailben: balcoop@t-online.hu
  • vagy személyesen
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése