Kerítésszerelő állás Siófok, B kategóriás jogosítvány elvárás

HÁZAK ÁSZA Kft.
Siófok
2023. 07. 13.

A Nívó több, mint 15 éve működő, dinamikusan fejlődő, szakmailag elismert magyar tulajdonú, egyedi biztonsági ajtó- és kerítésgyártó cég. Gyors növekedésének köszönhetően bővíti a mintegy 110 fős kiváló szakemberekből álló, meglévő csapatát.
Téged keresünk, ha szeretsz szerelni, az sem baj ha nem vagy tapasztalt, de ismered a szerszámokat és akarsz egy jó hangulatú csapatban dolgozni egy szuper termékkel.

Mi mindent megtanítunk neked!

A MUNKA KEZDÉSE MINDEN ESETBEN SIÓFOKI TELEPHELYÜNKRŐL TÖRTÉNIK!

8:00-tól 17:00-ig A bejelentkezés után megtekinthető telefonszámon érdeklődhetnek.

Feladatok

  • Saját gyártású, gondozásmentes kerítések megrendelőnél való szerelése;
  • Ügyfelekkel való kulturált kapcsolattartás,
  • Reklamációk kezelése;
  • Esetleges javítási feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Precizitás;
  • Jó kézügyesség;
  • Rátermett, gyakorlatias személyiség;
  • B kategóriás jogosítvány;
  • A változó munkakörnyezethez (kültérhez) való rugalmas hozzáállás;
  • Önálló és igényes munkavégzés

Előnyök

  • Műszaki tapasztalat;
  • Kapuszerelésben szerzett tapasztalat;

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő műszaki színvonal és szakmai környezet;
  • Hosszútávú munkalehetőség;
  • Barátságos csapat;
  • Fix, versenyképes, bejelentett jövedelem;
  • Betanítás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott