Szántódon a BalaLand Residence Apartmanhotel szállodai recepciós munkatársat keres

2021 májusában újonnan nyíló, prémium kategóriájú apartman szállodánk magas színvonalú szolgáltatásaihoz keres motivált kollégákat, 2021. május-október időszakra vagy egész éves szerződéssel.

Amennyiben szeretnél jó hangulatú, szakmailag felkészült, fiatalos csapatunk tagja lenni, várjuk jelentkezésedet az alábbi pozícióba:

  • Szállodai recepciós

Motivációs leveledet, fényképes szakmai önéletrajzodat és nettó fizetési igényedet tudod elküldeni.

Várjuk mihamarabbi jelentkezésedet!

BalaLand Residence Csapata

Feladatok

  • A vendégek számára barátságos és magas színvonalú kiszolgálás biztosítása, gyors és hatékony check in, illetve check out nyújtása a szálloda előírásai alapján, valamint a vendég kérések kezelése, kérdések megválaszolása
  • számlakészítés és pénztárkezelés
  • a telefonon és online érkező egyéni érdeklődések kezelése, ajánlatok készítése, foglalások rögzítése, visszaigazolások elkészítése és kiküldése, az ehhez kapcsolódó adminisztrációs munka ellátása.
  •  folyamatos kommunikáció a különböző egységekkel

Elvárások

  • Angol vagy német nyelv magabiztos, legalább középfokú ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, precizitás

Előnyök

  • Minimum 1 év, szállodai területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • További idegen nyelvek ismerete

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Időszakos munka
  • Diákmunka

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Német

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!