Építőipari segédmunkást keresünk azonnali kezdéssel Siófok és környékén

MINT-A Kft.
Siófok
Bruttó 15 000 Ft / Nap
2021. 08. 13.

Építőipari segédmunkást keresek azonnali kezdéssel, Siófok és környékére.

Napi díjazás minimum 15.000 Ft/nap, ha munkatapasztalat adott akaár magasabb bérezéssel.

További információ telefonon, a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Feladatok

  • építőipari segédmunka

Elvárások

  • építőipari tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszútávú munkaviszony, a cég 22 éve megbízható munkadó a piacon
  • Teljes, kiszámítható munkaidő- Versenyképes jövedelem
  • Korszerű gépek és eszközök a munkavégzéshez
  • Munka és védőfelszerelések biztosítása (kesztyű / zajvédő tok / szemüveg)
  • Fizetett szabadság

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott