Pénzügy, számvitel, kontrolling

Számviteli munkatársat keresünk Kerekibe,minimum középfokú szakirányú végzettséggel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Kereki
2018. 03. 28. 10:47

Az Alcar Hungária Kft. pénzügyi területre

Számviteli munkatársat

keres teljes munkaidőre.

Főbb feladatok:

  • Vállalatirányítási rendszerek kezelése
  • Beérkező számlák ellenőrzése, igazolásra, utalványozásra átadása
  • Banki programok kezelése
  • Pénztár kezelés, pénztári nyilvántartási feladatok ellátása
  • Napi levelezési posta küldése, érkeztetése, iktatása
  • Munkaüggyel kapcsolatos feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • MS Office (Word, Excel, levelezés) magabiztos ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Megbízható, pontos és felelősségteljes munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • Pénzügy, Könyvelés
  • Pénzügyi asszisztens, Munkatárs
  • Számlázó, Pénztáros
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol – Középfok/kommunikációképes szint
  • Német – Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

  • Kereki

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, és fizetési igény megjelölésével a
mikus.janosne@alcar.hu címen lehet.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése