Egyéb munkalehetőségek

Műszaki munkatársat keresünk Siófokon B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok és környéke
2018. 08. 15. 08:54

Műszaki munkatárs

2004-ben alakult, dinamikusan fejlődő kisvállalkozás keres műszaki munkatársat teljes munkaidőben hosszú távra siófoki telephelyére.
A cég fő profilja üzemanyagtartályok és gázolajkutak kereskedelme és szervizelése, emellett szerviztechnikai berendezések árusításával is foglalkozik.

Feladatok:

  • Ügyvezetés tevékenységének támogatása
  • Üzemanyagtartályok és gázolajkutak összeszerelése, helyszíni telepítése, karbantartása
  • Raktári feladatok ellátása
  • Kiszállítások koordinálása
  • Műszaki dokumentáció kezelése
  • Ügyviteli rendszer használata
  • Ügyfelek fogadása, tájékoztatása
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Önállóság, talpraesettség, rugalmasság, jó szervezési és problémamegoldó képesség
  • Nyitott személyiség
  • Precíz, lelkiismeretes, hatékony és megbízható munkavégzés
  • Legalább középfokú végzettség
  • Önálló, magabiztos számítógépes felhasználói ismeretek, MS Office alapos felhasználói ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Munkatapasztalat

Előnyt jelent:

  • Műszaki végzettség
  • Felsőfokú végzettség
  • Idegennyelv (angol, német, olasz) ismerete
  • B+E, vagy C+E kategóriás jogosítvány
  • Elektronikai, mechanikai szakismeret

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:

  • Siófok

Állás, munka területei

  • Műszaki munkatárs

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát, valamint rövid, lényegre törő motivációs levelét a fizetési igény megjelölésével.

  • gabor.farkas@tankoljon.hu
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése