Szakképzett villanyszerelő kollégát keresünk Siófokon

Pelcz-Vill Kft.

Villanyszerelő

Munkavégzés helye: Siófok

2020. 10. 01. 10:11

Versenyképes fizetéssel, magyar tulajdonú, stabil hátterű villanyszereléssel foglalkozó cég keresi lendületes, új kollégáit.

Azonnali kezdéssel, szakmai tapasztalattal rendelkező, önállóan is jól dolgozó villanyszerelőket keresünk hosszú távú, bejelentett munkáinkra.

Feladatok

  • Elektromos kivitelezési munkák végzése
  • Kábelezés
  • Szerelvényezés
  • Elosztók üzembe helyezése

Elvárások

  • Felelősségteljes hozzáállás a munkához
  • Szakirányú, villanyszerelői szakképesítés
  • Építőiparban legalább két évet dolgozott
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik
  • Precíz munkavégzés
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló, hatékony munkavégzés

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • hosszútávú munkalehetőség

Jelentkezését várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott