Bútorasztalos állás Enying településen

Perfekt Csoport Kft.
Enying
Nettó 1 500 Ft / óra
2020. 07. 13.

Szeretnél Te is egy lendületes csapatban dolgozni, ahol elismerik a munkádat?

Feladatok

  • Előre feldolgozott alapanyagokból, - megfelelő dokumentációval és utasításokkal - műhelyben összeállítani az adott bútorelemeket majd egy munkatárssal a helyszínen összeszerelni azt.

Elvárások

  • Szeress alkotni, legyél gyakorlatias.

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem, rugalmas munkaidő, bejelentett munkaviszony

Munkaidő:  te választod meg mikor jössz és mész ( kivéve beépítésnél)

  • Fizetett ebédidő,
  • Az adott munkádhoz megfelelő tervek, dokumentációk és szerszámok
  • Céges munkaruha
  • Szabad hétvégék - ha akarsz túlórázhatsz, - de nem várjuk el!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott