A BH Distribution Kft. területi képviselő kollégát keres

BH Distribution Kft.

2020. 06. 02.

A BH Distribution Kft. területi képviselő kollégát keres értékesítési (“van sales”) tevékenységének ellátására a Zalaegerszeg, Siófok, Kaposvár és Nagykanizsa által határolt területre.

Feladatok

  • meglévő partnerkör rendszeres látogatása;
  • új partnerek felkutatása;
  • háztartási vegyiáru kategóriába tartozó termékek értékesítése;
  • partnerek tájékoztatása az árakról, akciókról, termékbevezetésekről;
  • polcképek kialakítása, fejlesztése, folyamatos felügyelete;
  • adminisztrációs feladatok határidőre történő elvégzése;
  • termékismeret folyamatos fejlesztése;
  • konkurenciafigyelés, értékelés.

Elvárások

  • középfokú végzettség;
  • eredmény- és ügyfélorientált gondolkodás;
  • kiváló problémamegoldó és gyors döntési képesség;
  • nagyon jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség;
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság;
  • terhelhetőség;
  • „B” kategóriás jogosítvány.

Előnyök

  • kereskedelmi végzettség;
  • FMCG termékek értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • érvényes ADR tanúsítvány.

Amit kínálunk

  • versenyképes bér;
  • teljesítményalapú prémium;
  • céges autó, tablet, szakmai tréningek;
  • hosszútávú perspektíva egy növekedésben lévő magyar vállalatnál;
  • családbarát, kiszámítható munkaidő, szabad hétvégék;
  • dinamikus, fiatalos csapat;
  • kiváló minőségű, ismert termékek, brandek képviselete.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!