Raktározás, logisztika

Szállítási koordinátor állás Siófokon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
2020. 04. 14. 14:21

A Molnárbeton Kft. siófoki telephelyére szállítási koordinátor/fuvarszervező munkatársat keres

Feladatok:

  • betonpumpák, betonmixerek szállítási feladatainak megszervezése
  • gépjárművezetők beosztása, irányítása
  • tachográfok ellenőrzése, nyilvántartása
  • menetlevelek kiadása
  • üzemanyag elszámolások készítése
  • ügyeleti szolgálat ellátása (alkalmanként hétvégén is)
  • javítások összehangolása
  • készpénzes vásárlók részére beton értékesítés
  • alapanyag rendelés

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • legalább 3 év belföldi fuvarszervezésben szerzett tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • határidők szigorú betartása és precíz adminisztrációs készségek
  • rugalmasság, nagy munkabírás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyök:

  • üzemviteli, diszpécseri és fuvarszervezői gyakorlat
  • építőipari területen szerzett középfokú végzettség, vagy tapasztalat

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely egy dinamikusan fejlődő cégnél
  • versenyképes juttatások
  • céges finanszírozású képzések
  • munkaruha, védőruha biztosítás, hosszú távú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése