Fizikai, segéd, betanított munka

Házvezető, gondok munkakörbe kollégát keresünk siófoki telephelyre

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
2020. 03. 11. 09:55

A Mérker 2007 Zrt. siófoki telephelyére tapasztalattal rendelkező, magára és környezetére is igényes, megbízható házvezetőt, gondokot keres.

Az állás nem szezonális, egész éves munkavégzésre keresünk munkatársat.

Az állásra jelentkezni fényképes önéletrajz megküldésével lehetséges.

Feladatok:

  • A ház külső, belső rendben tartása.

Előnyök:

  • Tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • 4 órás munkaviszony, bérezés megegyezés szerint.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése