Fizikai, segéd, betanított munka

Gyártósori munkatársat keresünk 3 műszakos munkarendben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
Fizetés: Bruttó 180000 - 260000 / óra
2020. 02. 21. 08:52

Szektorában meghatározó szerepet betöltő vállalkozás keresi új kollegáit - GYÁRTÓSORI MUNKATÁRS - pozícióba 3 műszakos munkarendbe!

Munkakezdés időpontja: 2020.március 30!

Férfi munkavállalók által elvégzendő feladatok:

  • raklapok mozgatása (120cm x 120cm)
  • dobozok raklapra pakolása (12-14kg)
  • komissiózás
  • hordó tetőzés

Munkavégzés ideje:

  • hétfőtől szombat reggelig
  • 3 műszakban (06:00-14:00, 14:00 - 22:00 és 22:00 - 06:00)

Jelentkezőkkel szembeni elvárások:

  • befejezett általános iskolai tanulmányok
  • változó 3 műszak vállalása (nincs lehetőség műszak választásra)
  • egészségügyi alkalmasság
  • negatív tüdőszűrő lelet
  • gyártósori tapasztalat és gyakorlat előny
  • jó fizikum

Munkáltató biztosít:

  • munkaruha (annak cseréje és mosatása)
  • munkavédelmi cipő
  • díjmentes céges buszjárat az alábbi települések érintésével

(korlátozott férőhely áll rendelkezésre)

* Dég * Lajoskomárom * Mezőkomárom * Szabadhídvég * Nagyberény * Som * Ságvár * Siófok (McDonald's)

Üzemlátogatás és interjú időpontok:

  • 03.06 10:30 - 12:30 óra között

Jelentkezés a 06-20-513-2838-as telefonszámon 8.30 - 18.00 óra között hétköznapokon illetve sms-ben visszahívás kéréssel!

A regisztrációhoz személyes megjelenés szükséges!

Elérhető jövedelem (órabér alapú elszámolás alapján)

  • br. alap 180.000 ft/hó - br. 260.000.- ft/hó

(esti és éjszakai műszakok száma miatt változó)

  • br. 144.000.- ft/év cafeteria SZÉP kártyára (próbaidőt követően)
  • br. 15.000.- ft/hó jelenléti bónusz (hiányzás mentes hónap esetén)
  • bónusz és a cégcsoport teljesítményétől függő 13.havi munkabér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése