Menedzsment

Élelmiszeripari termelési vezető kollégát keresünk Ice'N'Go Kft. siófoki üzemébe hosszútávra

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
2020. 01. 23. 10:00

Élelmiszeripari termelési vezető

Kereskedelmi  cégünk, keres élelmiszeripari termelési vezetőt napi 8 órás munkavégzéssel, siófoki gyáregységbe, fiatalos összetartó csapatba hosszútávra.

Termékünkről bővebb információt a www.icengo.eu  weboldalunkon talál.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk magyar nyelvű fényképes önéletra "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Készletgazdálkodás
  • Szállítások tervezése
  • Gyártás adminisztratív támogatása
  • Raktári és logisztikai folyamatok koordinálása
  • Leltárok vezetése
  • Beszerzések ügyintézése, beszerzési tervek készítése
  • Számlakiállítás
  • Szerződések előkészítése
  • Beszámolók készítése
  • Ügyvezetés munkájának a támogatása
  • Napi adminisztrációs feladatok ellátása
  • Egyéb általános irodai teendők ellátása

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, bizonyítvánnyal
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat/ vezetői tapasztalat élelmiszeripari területen
  • Angol nyelvtudás középfokú ismerete előny de nem feltétel
  • Vezetői kvalitás, lojalitás, jó kommunikációs képesség
  • Pontos, önálló munkavégzés, jogszabályismeret
  • Rendszerszemlélet
  • Stressztűrő képesség

Előnyök:

  • angol nyelv ismeret
  • kíváló kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Szakmai kihívások
  • Nagyfokú önállóság
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetőség
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése