Adminisztráció, irodai munka

Dr. Szász István ügyvéd jogi asszisztens munkatársat keres

Munkavégzés helye: Siófok
2019. 10. 28. 10:13

Dr. Szász István ügyvéd JOGI ASSZISZTENS munkatársat keres, változatos, fejlődést biztosító munkakörre

Feladatok:

  • Szerződések és egyéb dokumentumok előkészítése
  • Időpont egyeztetés, kapcsolattartás ügyfelekkel, közjegyzőkkel, földhivatalokkal, könyvelővel
  • Ügyfél adminisztráció
  • Egyéb nyilvántartások adminisztrációja
  • Dokumentációk archiválása
  • Posta kezelése

Elvárások:

  • Adminisztrációs munka szeretete
  • Német nyelvtudás
  • Barátságos, talpraesett, jó problémamegoldó személyiség
  • Microsoft Office és böngészők felhasználói szintű gyakorlott ismerete
  • Gyors gépelés,
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Felelősségteljes hozzáállás
  • Megbízhatóság, rugalmasság
  • Önállóság, tanulékonyság, csapatmunka

Előnyök:

  • Adminisztrációs területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Változatos, fejlődést biztosító, stabil, rugalmas munkahely
  • Jó hangulatú, családias pozitív légkör
  • Rugalmas munkavégzés akár 4-6 órában is
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése