Pénzügy, számvitel, kontrolling

Siófokon a Hotel Sungarden irodai pénzügyi asszisztens munkatársat keres

Munkavégzés helye: Siófok
2019. 10. 14. 16:19

Hotel Sungarden szállodai tapasztalattal rendelkező IRODAI PÉNZÜGYI ASSZISZTENS munkatársat keres.

Versenyképes jövedelmet és hosszútávú, stabil munkahelyet kínálunk.

Feladatok:

  • Kimenő és bejövő számlák rögzítése, feldolgozása
  • Könyvelővel való kapcsolattartás, szükséges dokumentumok előkészítése, folyamatos egyeztetés
  • Banki felületek kezelése
  • Pénzügyi szállodai adminisztráció
  • Átutalások előkészítése
  • Egyéb nyilvántartások adminisztrációja

Elvárások:

  • Minimum 1-2 év pénzügyi területen szerzett szállodai tapasztalat
  • Microsoft Office és böngészők felhasználói szintű gyakorlott ismerete
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság és rugalmasság
  • Önállóság, tanulékonyság, csapatmunka

Előnyök:

  • Pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség,

Amit kínálunk:

  • hosszútávú, stabil munkahely
  • versenyképes jövedelem
  • jó hangulatú, pozitív légkör

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése