Adminisztráció, irodai munka

Ügyintézői munkalehetőség Siófok-Szabadifürdőn

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
2019. 07. 03. 09:26

Siófok-Szabaidifürdőn működő 4*-os gyógyszálloda ÜGYINTÉZŐT keres.

Fényképes, szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelöléssel várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva

Feladatok:

  • a gyógyintézet napi adminisztrációs munkáinak intézése,
  • vendégek fogadása és tájékoztatása
  • kapcsolattartás az intézet szervezeti egységeivel
  • menedzser-asszisztensi munkák ellátása
  • egyéb, ad-hoc szervezési, ügyintézési feladatok

Elvárások:

  • rugalmas és pozitív személyiség
  • angol nyelvtudás
  • minimum érettségi

Amit kínálunk:

  • kiváló munkakörülmények
  • versenyképes fizetés
  • hosszú távú munkaviszony
  • utazási költségtérítés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése