Épületgépész technikus állás Siófokon

TEVE Kft.
Siófok
2019. 06. 17.

20 éve stabilan működő siófoki cég keres épületgépész technikus munkatársat.

Jelentkezni emailben a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • A vállalat energiaellátó rendszereinek üzemzavar-elhárításában és megelőző karbantartásában való részvétele, a folyamatok adminisztratív támogatásával
  •  Projektek műszaki előkészítése és levezénylése: árajánlat készítés, tervezés, anyagbeszerzés

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság
  • Microsoft Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, megbízhatóság, pontosság
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Építőipari területen szerzett tapasztalat
  • Gépész végzettség

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Dinamikus, fiatalos csapat
  • Stabil, 20 éve működő vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános