Siófoki vállalkozás munkatársat keres könyvelő és bérszámfejtő munkakörbe

Siófoki vállalkozás munkatársat keres könyvelő és bérszámfejtő munkakörbe!

A munkakör betöltéséhez tartozó elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség, vagy egyetemi-főiskolai végzettség pénzügy-számvitel szakon
  • pénzügyi számviteli ügyintézői végzettség, amennyiben legalább 2 éves szakmai gyakorlattal rendelkezik
  • számítógépes programok felhasználói szintű ismerete ( word, exel, könyvelő programok…)
  • rugalmasság, önállóság, terhelhetőség, kreativitás,

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • társadalombiztosítási ügyintézői végzettség és gyakorlat
  • pénzügyi-számviteli területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelv társalgási szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős és hosszú távú foglalkoztatás, munkakörnek és gyakorlatnak megfelelő biztos jövedelem
  • folyamatos fejlődési lehetőség pénzügy, számvitel és adózás területen
  • lendületes, változatos, kihívásokkal teli munka

Jelentkezéseket (fényképes önéletrajzot), motivációs levelet a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk:

(nettó bér igényt meg lehet jelölni)

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ
  • Főiskola
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!