Szakmunka

Munkatársat keresünk gyengeáramú rendszer szerelő munkakörbe Siófokon

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Siófok
2019. 01. 08. 13:20

Az Ezüstlakat Kft 26 éve végzi gyengeáramú rendszerek telepítését.

Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársakat gyengeáramú rendszer szerelő munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszerek (riasztó, tűzjelző, kamera, beléptető, kaputelefon, stb.) telepítése
  • Rendszeres karbantartások elvégzése
  • Eseti hibakeresés, javítás
  • Szervíz ügyelet biztosítása

Elvárások:

  • Műszerész, Villanyszerelő vagy informatikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú továbbtanulásra való hajlandóság

Előnyök:

  • Vagyonvédelmi rendszer szerelő végzettség
  • Gyengeáramú, biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Baráti légkörű csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése