Munkatársat keresünk gyengeáramú rendszer szerelő munkakörbe Siófokon

Ezüstlakat Kft.
Siófok
2019. 01. 08.

Az Ezüstlakat Kft 26 éve végzi gyengeáramú rendszerek telepítését.

Csapatunk bővítéséhez keresünk munkatársakat gyengeáramú rendszer szerelő munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezését is szívesen fogadjuk.

A jelentkezéseket fényképes szakmai önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!

Feladatok

  • Gyengeáramú rendszerek (riasztó, tűzjelző, kamera, beléptető, kaputelefon, stb.) telepítése
  • Rendszeres karbantartások elvégzése
  • Eseti hibakeresés, javítás
  • Szervíz ügyelet biztosítása

Elvárások

  • Műszerész, Villanyszerelő vagy informatikus végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Szakirányú továbbtanulásra való hajlandóság

Előnyök

  • Vagyonvédelmi rendszer szerelő végzettség
  • Gyengeáramú, biztonságtechnikai rendszerek ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Hosszú távú együttműködés
  • Baráti légkörű csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!